تاریخ انتشار:1399/11/06 09:33 تعداد بازدید:441

قیمت بلبرینگ توربین دندانپزشکی

قیمت بلبرینگ توربین دندانپزشکی

فروشگاه اینترنتی مرکز فروش بلبرینگ ، عرضه کننده انواع بلبرینگ صنعتی، رولبرینگ، تسمه، زنجیر کابل، ریل و واگن و ... تماس با شماره های 02133962205 و 02133962206

بلبرینگ هندپیس دندانپزشکی یکی از مهمترین ابزارها در بین ابزارهای روزمره است که توسط یک دندانپزشک استفاده می شود. با این وجود هندپیس دندان خطر بالقوه آلودگی را ایجاد می کند. برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از آلودگی متقابل و همچنین اطمینان از قابلیت و طول عمر هندپیس های دندانی، این ابزارها بارها و بارها در آب جوش و ضد عفونی کننده ها استریل می شوند و پس از هر بار استفاده در اتوکلاو قرار می گیرند. در سالهای اخیر ، آگاهی بیشتر در بین بیماران و دندانپزشکان در مورد آلودگی متقابل ، گرایشی را برای استفاده از محلولهای قلیایی برای تمیز کردن و استریل کردن این قسمتها آغاز کرده است. با این حال ، این روش های بسیار استریل کننده می توانند باعث خوردگی در بلبرینگ ها شوند ، که در نتیجه می تواند منجر به عملکرد کمتر هندپیس های دندان شود. یاتاقان خورده باعث افزایش لرزش و صداهای غیرطبیعی در هندپیس های دندانی می شود و در نهایت باعث نقایصی مانند کاهش دور در دقیقه و کاهش سرعت خواهد شد.

فروش بلبرینگ توربین دندانپزشکی

ارائه یاتاقان های دارای 10 برابر مقاومت در برابر خوردگی بیشتر از یاتاقان های معمولی ساخته شده از فولاد ضد زنگ SUS440C توسط مرکز فروش بلبرینگ، یاتاقان های NSK با سرعت حیرت انگیز 400000 دور در دقیقه با حداقل لرزش در هندپیس دندان ، یک چرخش بسیار دقیق را برای ارائه درمان های دندانپزشکی ایمن و راحت ارائه می دهند. مرکز فروش بلبرینگ هر نوع بلبرینگ مورد نیاز شما را از هر برند و هر جایی که بخواهید برای شما وارد خواهد کرد، تماس با شماره های 02133962205 و 02133962206

تعویض بلبرینگ توربین دندانپزشکی

در سال های اخیر ، به دلیل بهبود عملکرد توربین های دندانپزشکی ، نیاز به تعویض بلبرینگ های قدیمی و جایگیزینی آن با بلبرینگ های جدید بسیار زیاد شده است. و تولیدکنندگان بلبرینگ همچنان به توسعه فن آوری های مختلف با تمرکز بر:
چرخش با سرعت بسیار بالا
عمر طولانی (عمر نورد ، مقاومت در برابر اتوکلاو و مقاومت در برابر خوردگی)
کم صدا بودن
لرزش کم
و ایمنی از طریق کنترل دقیق کیفیت و استفاده از فن آوری های با دقت بالا و فن آوری های تولید بلبرینگ توجه بیشتری نشان می دهند.

بلبرینگ استیل ضدزنگ ES1 امکان بهبود چشمگیر عمر یاتاقان ها و اطمینان از آب بندی بسیار موثر و بدون آلودگی را فراهم کرده است. استفاده از ES1 باعث بهبود مواد تشکیل دهنده یاتاقان شده است و در نتیجه ، مقاومت در برابر خوردگی بلبرینگ نسبت به بلبرینگ های فولاد ضد زنگ معمولی SUS440C بسیار بهتر است. نتیجه تأیید الکتریکی و شیمیایی اندازه گیری قطبش آندی ما تأیید می کند که چگالی جریان (میزان خوردگی) در محدوده حالت غیرفعال بلبرینگ ES1 حدود یک دهم کمتر از یاتاقان های فولاد ضد زنگ معمولی است ، که ثابت می کند ES1 مقاومت به خوردگی بالاتری دارد.

نحوه روغن کاری بلبرینگ توربین دندانپزشکی

هدف از این مطالعه شناسایی ماهیت و دلایل خرابی و خرابی در بلبرینگ های هندپیس دندانی و در نتیجه ارائه راهنمایی برای رسیدگی بالینی برای طول عمر سرویس :
مواد و روش ها
یاتاقانهای 36 مجموعه توربین برای بازرسی بصری برداشته شده ، با استفاده از دوربین دیجیتال مستند شده و با استفاده از میکروسکوپ الکترونی، مورد بررسی قرار گرفت.
نتایج:
برای قسمتهای فلزی مونتاژ بلبرینگ ، نقص مشاهده شده عمدتاً سایش ناشی از بار در حال اجرا و خوردگی است. این حالت به صورت خراش و نوارهای محیطی تغییر رنگ یافته روی توپ ها و سطوح فرسوده ای بود که در اطراف محیط رینگ امتداد داشت. آسیب قفس از جمله ترک خوردگی ، شکستگی ، سایش سطح، در درجات مختلف ، در هر توربین خراب رخ داده است.
نتیجه گیری
حالت های خرابی بلبرینگ دندانی مشخص شده است. اثرات تجمعی آسیب ناشی از خوردگی و عوامل مکانیکی منجر به زوال هندپیس می شود. مشخص شد که قفس در برابر آسیب بسیار آسیب پذیر است و این ممکن است محدودیت اصلی در طول عمر بلبرینگ باشد. اتوكلاو كردن ممكن است به آن كمك كند ، همانطور كه در صورت عدم وجود روغن كاري مناسب باعث خوردگي مي شود ، اما به نظر مي رسد كه اين در مقايسه با اثرات سو عدم رعایت دستورالعمل های استفاده و ضدعفونی کردن هیچ توجیهی ندارد.

هندپیس های دندانپزشکی توربین هوا از زمان معرفی آنها در دهه 1950 ، که بلبرینگ های با سرعت بالا یک جز critical مهم هستند ، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. اگرچه بلبرینگ های دندانپزشکی در حال حاضر شهرت بسیار خوبی در سرعت بالا و عملکرد نرم دارند، که از استاندارد ISO P42 یا بیشتر برخوردار هستند ، اما 3 بحث و جدال قابل توجه در مورد اثر استفاده بالینی بر خرابی بلبرینگ ایجاد شده است.
چند نکته اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.:
1: اگرچه قطعات فلزی (از جمله ساچمه ها و حلقه ها) به اصطلاح از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند ، اما اگر دائما درون اتوكلاو قرار بگیرند ، كه در بسیاری از كشورها اجباری است ، توپ ها و رینگ ممكن است دچار خوردگی شوند. که باعث کاهش سرعت و افزایش لرزش و صدا می شود.
2: در هنگام استفاده از قطعت دندانپزشکی بلبرینگ های توربین دندانپزشکی  یک در یک حالت بارگیری پیچیده یعنی ترکیبی از بارهای محوری و شعاعی - اما با تغییر مداوم  قرار می گیرند. 
3: غیر قسمت فلزی یاتاقان ، قفس ، ممکن است به دلیل گرم شدن و سایش مکرر در استفاده ، دچار تخریب شود ، در نتیجه باعث تیره شدن (نشانه تغییر شیمیایی) ، شکنندگی و شکستگی شود.
4:بنابراین نتیجه ای که می توان گرفت این است که خرابی بلبرینگ در عمل تحت تأثیر سایش و خوردگی خواهد بود.
 اگرچه مطالعات قبلی ، هم در شبیه سازی و هم در عمل ، نشان داده اند که الگوهای استفاده بالینی بر عملکرد بلبرینگ تأثیر می گذارد . توجه به استفاده از گریس مناسب برای روغن کاری بلبرینگ توربین دندانپزشکی نیز اهمیت بسیار زیادی دارد، یک مرکز فروش اینترنتی بلبرینگ مطمئن می تواند در تامین و تعویض قطعات همراه شما باشد تماس با شماره های: 02133962205 و 02133962206

معصومه خاکزاد

امتیاز شما به این مطلب
هنوز امتیازی ثبت نشده است
نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما